Background Image
Produkt byl vložen do nákupního seznamu

Jak pracovat s nákupním seznamem?Připravili jsme pro vás virtuální nabídku s možností vytvoření nákupního seznamu. Seznam si vytvoříte kliknutím na vybrané zboží a zadáním počtu balení (můžete použít vyhledávání).
Do poznámek si můžete zapsat i zboží, které potřebujete koupit a v letáku se nenachází a hotový seznam vytiskout nebo poslat emailem. Pokud máte na svém počítači aktivované cookies, můžete vytváření seznamu kdykoliv přerušit a při návratu seznam vždy naleznete v podobě, v jaké jste ho zanechali.


Použijte ikonu dalekohledu na spodní liště. Pokud je výrobek nalezen, objeví se náhled strany, na které se nachází. Pokud je hledaný výrobek na více stranách, pomocí náhledu vyberte požadovanou stranu.
Ve virtuální nabídce najedete myší na produkt, který chcete vložit do seznamu. Po chvíli se objeví informační bublina, kde vidíte popis zboží a cena produktu.
Pro vložení do seznamu je potřeba pouze kliknout na produkt. Otevře se informační okno ve kterém můžete změnit počet kusů, které do něj chcete vložit. Po vyplnění a potvrzení se Vám produkt přidá do seznamu a můžete pokračovat v prohlížení letáku. Seznam můžete kdykoliv otevřít kliknutím na ikonu s textem „Položek v seznamu“, která se nachází vlevo nahoře.

Pokud máte otevřen seznam, můžete upravit počet balení u jednotlivých produktů. Můžete vymazat vybraný produkt nebo celý seznam. Jednoduše se také můžete dostat na stranu, na které se nachází vybraný výrobek.
Při jakékoliv operaci systém automaticky přepočítá cenu.

Seznam je možno uložit do formátu HTM, který můžete později otevřít ve svém internetovém prohlížeči. Chcete-li seznam uložit, klikněte na tlačítko TISK a jakmile se objeví seznam, tlačítko uložit je úplně dole.
Jakmile máte seznam připraven, klikněte na tlačítko tisk. Otevře se vám nové okno internetového prohlížeče, kde můžete jednoduše stisknutím tlačítka TISK seznam vytisknout.
Jakmile máte seznam připraven, klikněte na tlačítko odeslat emailem. Otevře se vám nové okno internetového prohlížeče, kde zadáte údaje odesílatele a příjemce, případně můžete vyplnit komentář a stisknete tlačítko ODESLAT
Makro Logo
skrýt náhledy
Sdílejte nás na Facebooku:
Sdílet leták
FB

Nastavení

Nastavení letáků
Zobrazovat náhledy stránek (*)
Zvýraznit prolinky (*)
 
Nastavení grafiky
Fotografie na pozadí
 
Nastavení audia
Zvuk otáčení stránky (*)
Hudba na pozadí
 
(*) změny se projeví až po uložení